⚡️Бронювання військовозобов’язаних
❗️В реаліях сьогодення та через важку ситуацію в нашій країні пов’язану з військовою агресією РФ, аграрний бізнес зазнає великих втрат – виникають проблеми як з посівами, так і з внутрішньою організацією праці.
У зв’язку з мобілізаційними заходами робітники, які працюють на підприємстві та безпосередньо забезпечують потреби усієї країни у продуктах харчування є не захищеними від мобілізації.
Всі ми розуміємо, що якщо відправити їх на фронт, країна може зіштовхнутись зі складною продовольчою та економічною кризою.
☝️І є лише один спосіб убезпечити населення від цього – це бронювання військовозобов’язаних на підприємстві.
Саме тому компанія Uniminds – юридична компанія нового покоління супроводжує аграрні компанії в даному питанні.
🔒Основною проблемою у бронюванні є співробітництво з органами державної влади – великою бюрократичною машиною з купою документів та завдань. Людині, яка у цьому не обізнана буде складно вирішити це питання самостійно без юридичної допомоги.
Головним завданням компанії Uniminds є:
✅Супровід у зборі та правильному оформленні документів
✅Співпраця та вирішення питань з органами державної влади
✅Контроль та моніторинг кожного етапу справи
Час: 17:00 — 19:00, початок реєстрації учасників 16.30
«SPF Expert»
«Асоціація платників податків України» в м. Києві
«Crowe Mikhailenko»
*У чому переваги українських холдингів?
*Нова ділова мета 2022 року. Чим вона буде відрізнятися від попередньої ділової мети (в редакції до 2022 року)?
*Концепція бенефіціарного власника та основна мета (на основі «свіжої» судової практики);
*Конструктивні дивіденди з урахуванням позиції Міністерства фінансів України (практичні напрацювання);
питання іноземних представництв в Україні.
*МИХАЙЛЕНКО Дмитро Олександрович — керуючий партнер юридичної компанії «Crowe Mikhailenko», голова Комітету підприємців з податкових питань ТПП України, юридичний радник ІТ Комітету Європейської Бізнес Асоціації (м. Київ, Україна);
*СМЕРДОВ Віталій Юрійович — керівник податкового департаменту юридичної компанії «Crowe Mikhailenko», заступник голови Комітету підприємців з податкових питань ТПП України, директор Палати податкових консультантів (м. Київ, Україна).
Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія. Закон України № 1539-IX: декларант має право добровільно подати спеціальну добровільну декларацію. У декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. Та чи справді все так, як пропонується?
9 вересня о 18:00 на вул. Велика Житомирська, 19Б в затишному та комфортному приміщенні SPF.Expert , розбавленому інтелектуальною атмосферою, розберемо цікаву і неоднозначну тему:
“Легалізація доходів. Реальні перспективи добровільного декларування”.
– як давно співставляли власні доходи та активи? Чи наважилися б подавати декларацію?
– амністія капіталу – що відноситься до предметів спецдекларування в розумінні закону?
– майбутнє податкової амністії та нульової декларації
– для кого нема сенсу в амністії ?
– звільнення від кримінальної відповідальності для декларантів. Наскільки виправдані гарантії?
– нульова декларація очима правоохоронних органів
– які ризики несе пропонована “легалізація” коштів для власників
Доповідачі:
Форсюк Віта – заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.
Сергій Поліщук – кандидат економічних наук, сертифікований аудитор, оцінювач, керуючий активами. Засновник та ідейний натхненник АФ «Наша Бухгалтерія». Член Ради директорів Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України. Засновник і адміністратор Клубу сучасного бухгалтера «PRO-Облік» «ФПБАУ».
Модератор заходу – Онученко Дмитро, партнер адвокатського об’єднання «Юнімайндс»
Вартість участі за попередньою реєстрацією – 1899грн.
Реєстрація тут
Контактний номер 0979001906.
Фінанси та інвестиції в США: відкриті можливості
конференція з нульовою корупцією
Чого очікувати кожному з нас на початку наступного опалювального сезону?
Нові правоохоронні органи
Аналіз податкових перевірок за 2020 рік
Самооборона або умисні тілесні ушкодження?
Майбутнє податкових перевірок
ТРЕНІНГ ДЛЯ PRAVOKATOR
Денис Малюська, Тарас Єлейко, Дмитро Онученко та Сергій Куюн про велику приватизацію в Україні
«Фінанси - сьогодення в майбутньому».
Бліц-опитування гостей
Широкоформатний захід з елементами панельної дискусії на тему фінансів
Столична правова фундація «SPF Expert» та Адвокатське об’єднання «UniMinds» спільно з Асоціацією платників податків в м. Києві, організували 25 лютого в м. Києві широкоформатний захід з елементами панельної дискусії «ФІНАНСИ – СЬОГОДЕННЯ В МАЙБУТНЬОМУ». Модератором виступила партнер «SPF Expert», журналіст Тамара Мішина.
Для участі у заході були запрошені провідні фахівці та експерти податкової сфери, висококласні адвокати-практики, економісти, керівники підприємств. Серед учасників були Олександр Саприкін, директор виконавчої дирекції Асоціації платників податків в м. Києві на чолі із заступником начальника Вадимом Дідком.Теми обговорення присвячені новаціям у податковій сфері, особливостям роботи столичних електронних сервісів у період карантину, нововведенням в системі фінмоніторингу в Україні та їх впливу на бізнес.
Києві на чолі із заступником начальника Вадимом Дідком.Теми обговорення присвячені новаціям у податковій сфері, особливостям роботи столичних електронних сервісів у період карантину, нововведенням в системі фінмоніторингу в Україні та їх впливу на бізнес. Форум привітальним словом відкрив Кушнарьов Максим, автор і керівник проекту, кандидат наук, керівник ГО «Оберіг суспільства», співзасновник Історико-культурологічного товариства «Оберіг часу», член Ради Асоціації платників податків в м. Києві, який відзначив активність новацій у податковій галузі та окреслив коло питань, які обговорюватимуться учасниками заходу.
Заступник начальника ГУ ДПС у м. Києві Вадим Дідок розповів учасникам про нововведення ДПС щодо організації роботи електронних сервісів у 2021 році та співпрацю з цих питань з європейськими країнами. Заступник начальника ГУ ДПС у м. Києві Вадим Дідок розповів учасникам про нововведення ДПС щодо організації роботи електронних сервісів у 2021 році та співпрацю з цих питань з європейськими країнами. В.о. начальника управління електронних сервісів ГУ ДПС у м. Києві Марія Лаврик розповіла учасникам, як працюють столичні ЦОП в період карантину, відповіла на запитання учасників в яких ЦОП м. Києва можливо отримати Електронні довірчі послуги для юридичної особи. Член Української Ради Бізнесу, керівник Асоціації учасників валютного ринку Павло Кушніренко підняв актуальне питання – боротьби із шахрайством при отриманні банківської позики шляхом визнання особи недієздатною. Особливо інформативним став виступ адвокатів, партнерів АО «UniMinds» Дмитра Онученка та Марини Гаврилюк, які на прикладах резонансних судових справ розглянули типові схеми відмивання грошей з використанням іноземних юрисдикцій, а також детально зупинилися на ситуації із впровадженням сучасних норм фінансового моніторингу в Україні. Костянтин Швабій, доктор економічних наук, професор, експерт «SPF Expert», член Незалежного неурядового Інституту з досліджень у сфері економіки та фінансів «GROWFORD INSTITUTE», у свою чергу, розглянув долучення України до BEPS, MLI, FATCA та CRS, законодавчі норми щодо здійснення первинного фінансового моніторингу, мету використання офшорів та альтернативи офшорам після їх «смерті». Учасники семінару відзначили його актуальність, інформативність, практичний підхід розгляду проблематики в розрізі поглядів представників бізнесу, адвокатів, юристів та столичних податкових органів. Також, як спікери, так і учасники висловили сподівання на проведення організаторами чергового заходу у березні-квітні п.р. і засвідчили своє бажання прийняти у ньому участь.
Фальсифікація медичної експертизи підтверджується
Продовжуються судові засідання по справі голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, якого обвинувачують в нанесенні тілесних ушкоджень.
Адвокатом АО “Юнімайндс” Дмитром Онученком проведено черговий допит експерта, який готував висновок в рамках кримінального провадження.
Експерт не змогла дати чітку відповідь на низку питань, а під час виявлення числених протиріч в показах перекладала відповідальність на лікаря-рентгенолога.
Ключовим фактом, що підтверджує недостовірність висновку, стало визнання експертом відсутності причинно-наслідкового зв’язку між ушкодженнями та дослідженнями, зробленими набатаго пізніше. Іншими словами, потерпілому ушкодження могли бути нанесені і після інциденту.
В описовій частині висновку експерт жодним чином не зазначила, як вона встановила причинно-наслідковий зв’язок.
Марина гаврилюк, керуючий партнер АО "Юнімайндс", виступила суддею на заході, організованому молодіжним комітетом НААУ - "UNBA NextGen"
Кураторство, професійна допомога, підтримка – те, чого вкрай не вистачає на початку будь-якої кар’єри. Порад наставників потребують і молоді адвокати.
В ролі судді виступила керуючий партнер адвокатського об’єднання “Юнімайндс” Марина Гаврилюк на заході, організованому молодіжним комітетом НААУ – “UNBA NextGen”.
Студентам провідних юридичних ВУЗів надано можливість попрактикуватися в професії, виконуючи аналітичну та безпосередньо правозахисну роботу.
“Адвокатське об’єднання “Юнімайндс” підтримує ініціативу розвитку талановитих студентів. Після отримання диплому, на практиці молоді правники зіштовхуються з ситуаціями, де теоретичних знань замало. І саме на таких заходах студенти отримують перші навики професійного консалтингу” – зазначила Марина Гаврилюк.
адвокатом Ао "юнімайндс" викрито фальсифікацію експертизи в судовому процесі
12 жовтня 2020 року відбулося чергове судове засідання у справі за обвинуваченням голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Його звинувачують у нанесенні удару журналісту. Захист обвинуваченого здійснює адвокат та партнер АО “Юнімайндс” Дмитро Онученко.
Під час засідання адвокатом було допитано скандального медичного експерта який проводив у справі одну з медичних експертиз та лікаря-рентгенолога. Експерт та рентгенолог дали різні свідчення.
Нагадаємо, що інцидент трапився вранці 8 червня 2017 року, коли Віталій приїхав за викликом до військкомату Дніпровського району міста Києва, де його очікував Філімоненко, який довго займався провокаціями в сторону Шабуніна та інших членів ЦПК. Віталій штурхнув провокатора в область обличчя.
“Ми вважаємо, що рентгенолога залучили саме для фальсифікації результатів експертизи. Адже залучений спеціаліст за законом не несе кримінальної відповідальності за проведений ним аналіз та результати. Це дуже зручна схема, яка на практиці допомагає медексперту уникнути відповідальності за недостовірні висновки”, – коментує адвокат Віталія Шабуніна Дмитро Онученко.
“Все це в підсумку підтверджує, тезу про те, що експертизи у цій справі є щонайменше сумнівними. Допити викликали більше питань, ніж відповідей і ми досі не розуміємо, чому не усі дослідження Філімоненка були взяті в основу експертиз. Адже проігнорованою як ми бачимо була томографія зроблена в перший день після інциденту і не показала жожних ушкоджень кісток у Філімоненка”, – додає Онученко.